Chochla do sauny Rento aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Chochla do sauny Rento aluminium

Chochla do sauny Rento to minimalistyczny styl, który łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus. Chochla Rento jest poręczna i praktyczna w użyciu. Pojemna i długa chochla Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej.

119,90 zł (brutto) 97,48 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Chochla do sauny Rento aluminium brązowa

Chochla do sauny Rento to minimalistyczny styl, który łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus. Chochla Rento jest niezwykle poręczna i praktyczne w użyciu. Stylem wpasuje się w każdą saunę, zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną. Pojemna i długa chochla Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej. Szybko rosnący i naturalnie odnawialny bambus, z którego wykonano rączkę, jest odporny na wysoką temperaturę i wilgoć. Aluminiowa część chochli może być praktycznie stale poddawana recyklingowi.

Chochla do sauny Rento:

  • Łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus
  • Poręczna, wygodna i praktyczna w użyciu
  • Stylem wpasuje się w sauny nowoczesne i tradycyjne
  • Odporny na wysoką temperaturę i wilgoć bambus
  • Długa na 43cm sprawdzi się również w saunach publicznych

Jak dbać o chochlę do sauny Rento?

Pamiętaj, żeby po sesji w saunie wyciągnąć chochlę z cebra z wodą. Nie pozostawiaj chochli w gorących i wilgotnych saunach po skończonej kąpieli. W razie potrzeby wyczyść powierzchnię chochli letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

215765
6410412157652
Zobacz także