Wiadro do sauny Rento aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wiadro do sauny Rento aluminium

Minimalistyczny styl, który łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus. Wiadro Rento jest niezwykle poręczne i praktyczne w użyciu. Stylem wpasuje się w każdą saunę, zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną. Pojemne wiadro Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej.

279,90 zł (brutto) 227,56 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Wiadro do sauny Rento brązowe

Wiadro do sauny Rento to minimalistyczny styl, który łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus. Wiadro Rento jest niezwykle poręczne i praktyczne w użyciu. Stylem wpasuje się w każdą saunę, zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną. Pojemne wiadro Rento pozwoli wygodnie polewać kamienie wodą, także w saunie publicznej. Szybko rosnący i naturalnie odnawialny bambus, z którego wykonano rączkę, jest odporny na wysoką temperaturę i wilgoć. Aluminiowa część wiadra może być praktycznie stale poddawana recyklingowi.

  • Łączy pochodzące z recyklingu aluminium i ekologiczny bambus
  • Poręczne, wygodne i praktyczne w użyciu
  • Sprawdzi się w saunach prywatnych i publicznych
  • Odporne na wysoką temperaturę i wilgoć
  • Pojemność 5L, wymiary 23x35 cm

Po sesji w saunie należy wylać wodę z wiadra. Nie pozostawiaj go w gorących i wilgotnych saunach po skończonej kąpieli. W razie potrzeby wyczyścić powierzchnię wiadra letnią wodą z mydłem i miękką gąbką.

206745
6410412067456
Zobacz także