Higrometr do sauny Tylö Brilliant Black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Higrometr do sauny Tylö Brilliant Black

Inspirowany falami wody, z zagłębioną tarczą i opływowym obrzeżem to eleganckie i stylowe wykończenie sauny. Higrometr Brilliant Black wykonany jest z anodowanego, piaskowanego aluminium w czarnym, matowym kolorze. Stanowi kwintesencję marki Tylö - trwałość i jakość w połączeniu z minimalistycznym designem.

299,00 zł (brutto) 243,09 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 2-4 dni roboczych
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Higrometr do sauny Tylö Brilliant Black

Higrometr do sauny Tylö Brilliant Black stworzony we współpracy z włoską projektantką Paola Garatto. Inspirowany falami wody, z zagłębioną tarczą i opływowym obrzeżem to eleganckie i stylowe wykończenie sauny. Higrometr Brilliant Black wykonany jest z anodowanego, piaskowanego aluminium w czarnym, matowym kolorze. Stanowi kwintesencję marki Tylö - trwałość i jakość w połączeniu z minimalistycznym, skandynawskim designem. Wyraźne cyfry na terczy higrometru wskażą panującą w saunie wilgotność.

Zalety higrometru Tylö Brilliant Black:

  • Eleganckie i stylowe wykończenie sauny
  • Aluminium w czarnym, matowym kolorze
  • Wykonany z trwałych i jakościowych materiałów
  • Minimalistyczny, skandynawski design
  • Pomiar wilgotności w %
  • Wymiary 25 x 100 x 100 mm

Jak korzystać z higrometru do sauny Tylö?

Aby skalibrować higrometr owiń go w wilgotny, ciepły ręcznik i pozostaw na 5 minut. Osiągniemy wówczas środowisko o wilgotności względnej bliskiej 100%. Po odwinięciu ustaw śrubokrętem higrometr tak, aby wskazywał 100%. Dla uzyskania dokładnych pomiarów, zamontuj higrometr na ścianie sauny, na wysokości głowy, na górnej ławie.

90152420
7332975070850
Zobacz także
2 innych produktów w tej samej kategorii: