• Nowy
  Kamienie do pieca sauny Saunario okrągłe 5-10cm 20kg
  • Kamienie do pieca sauny Saunario okrągłe 5-10cm 20kg

  Kamienie do pieca sauny Saunario okrągłe 5-10cm 10kg

  Opinie(0)
  139,00 zł
  Brutto
  • Doskonałe kamienie do każdego pieca.
  • Owalny kształt.
  • Średnica 5-10 cm.
  • Wysokiej jakości kamień.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Okrągłe kamienie do pieca sauny Saunario

  Piec z kamieniami jest sercem każdej sauny. Zadbaj o serce swojej sauny z markowymi kamieniami Saunario i ciesz się idealnym ciepłem.

  Cechy dobrego kamienia do pieca saunowego

  Diabaz oliwinowy to najpopularniejszy rodzaj kamieni do sauny, jaki istnieje. Doskonale znosi wysokie temperatury, cechuje się utrzymywaniem ciepła, a jego porowatość pozwala wodzie dobrze odparować. Kamienie do pieca Saunario są dobierane zgodnie ze starymi tradycjami i dzięki temu zapewniają prawdziwą atmosferę w saunie. Gwarantują bardzo dobre właściwości cieplne Twojej sauny. Kamienie do sauny Saunario umożliwiają ich luźne ułożenie, dzięki czemu powietrze może poprawnie przepływać między kamieniami a elementami grzejnymi pieca. To z kolei pozwala Ci cieszyć się odpowiednio nagrzaną sauną, a także zapewnia długą żywotność Twojego pieca.

  Kamienie do sauny Saunario przeznaczone są wyłącznie do elektrycznych pieców oraz pieców opalanych drewnem. Struktura tych kamieni znakomicie kumuluje ciepło. Po polaniu nagrzanych kamieni wodą odparowuje ona z całej ich powierzchni.

  Kontrola kamieni do sauny

  Przynajmniej raz w roku przychodzi moment, gdy należy wymienić kamienie w Twoim piecu do sauny. Zamiana na nowe kamienie zapewni lepsze „löyly” (wylewanie niewielkich ilości wody na gorące kamienie sauny, aby wytworzyć ciepłą i kojącą parę), a Twój piec do sauny pozostanie w dobrym stanie i będzie poprawnie działać przez bardzo długi czas.

  Pamiętaj jednak, że nie musisz wyrzucać zużytych kamieni — wykorzystaj je kreatywnie i zwróć naturze! Możesz wyłożyć nimi kwietniki w ogrodzie, wypełnić klomby, pozwól roślinom swobodnie rosnąc między kamieniami. I nie zapomnij o dzieciach — malowanie farbami na kamieniach to świetna zabawa!

  Dane techniczne kamieni do pieca sauny Saunario:

  • Marka: Saunario

  • Rozmiar kamieni [cm]: Ø 5-10, okrągłe

  • Waga opakowania [kg]: 10

  • Materiał: diabaz oliwinowy

  Saunario
  BASEN10KG Kamienie Saunario 5-10cm okrągłe

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Kamienie do pieca sauny Saunario okrągłe 5-10cm 10kg