Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC1210BR
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC1210BR

  • Wnętrze z drewna choinowego, część zewnętrzna z forniru

  • Mała, jednoosobowa sauna, która zmieści się wszędzie

  • Moc wyjściowa 1820W

  • Przeszkolone drzwi dadzą optycznie więcej miejsca

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Choinowa sauna Harvia Radiant SGC1210BR

Wykonana z jasnego drzewa choinowego o przyjemnym zapachu jednoosobowa sauna. Promienniki InfraRed zapewniają przyjemne ciepło, imitujące ciepło, które daje nam słońce. Sterownik w zestawie.


Z myślą o każdym

Solidne, jasne drewno choinowe wewnątrz, odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Niewielki rozmiar to szansa dla każdego saunowicza, aby mieć w domu saunę. Przeszklenie zapewnia komfortowy widok pomieszczenie kąpieli. Promienniki o łącznej mocy 1820W skutecznie nagrzewają saunę. Jedna ława na niskim poziomie, na której zmieszczą się dwie osoby. Sterownik zamontowany wysoko, dzięki czemu dzieci go nie sięgną. Sauna Radiant jest też jedną z tańszych możliwości, jakie ma osoba, które chce posiadać własną saunę.


Korzyści InfraRed

Technologia infrared nie jest czymś nowym, ale sauny korzystają z niej stosunkowo niedługo, patrząc na długą historię i tradycję saunowania. Rozwiązanie InfraRed przyjęło się w saunach z kilku powodów. Po pierwsze: średnia temperatura sauny jest niższa - wynosi między 40 a 60 stopni. Owszem, upału nie ma, ale decydującym czynnikiem w infrared nie jest temperatura, a specyfika ciepła. Ciepło wytwarzane przez promieniowanie podczerwone jest o wiele bardziej penetrujące dla organizmu i również potrafi nas spocić. Ale jest to spokojne ciepło, które nas nie męczy, nie przyspiesza bicia serca, a w samej saunie można wysiedzieć nawet 30 minut bez większego problemu. Wiele osób, które mają problem z przebywaniem w saunie wybiera właśnie to rozwiązanie.


Klimat wylewający się z sauny

Dzięki zastosowaniu w przeszklonych drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.


Dane techniczne:

  • Marka: Harvia

  • Model: Radiant SGC1210BR

  • Wymiary kabiny [mm]: 1050 x 1200 x 1910

  • Moc wyjściowa [W]: 1820

Harvia Radiant SGC1210BR