• Nowy
  Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR
  • Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR
  • Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR
  • Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR
  • Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR

  Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.
  • Wnętrze z drewna choinowego, część zewnętrzna z forniru

  • Mała, jednoosobowa sauna, która zmieści się wszędzie

  • Moc wyjściowa 1340W

  • Przeszkolone drzwi dadzą optycznie więcej miejsca

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Choinowa sauna Harvia Radiant SGC0909BR

  Wykonana z jasnego drzewa choinowego o przyjemnym zapachu jednoosobowa sauna. Promienniki InfraRed zapewniają przyjemne ciepło, imitujące ciepło, które daje nam słońce. Sterownik w zestawie.


  Z myślą o każdym

  Solidne, jasne drewno choinowe wewnątrz, odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Niewielki rozmiar to szansa dla każdego saunowicza, aby mieć w domu saunę. Przeszklenie zapewnia komfortowy widok pomieszczenie kąpieli. Promienniki o łącznej mocy 1340W skutecznie nagrzewają saunę. Jedna ława na niskim poziomie, na której zmieści się komfortowo jedna osoba. Sterownik zamontowany wysoko, dzięki czemu dzieci go nie sięgną. Sauna Radiant jest też jedną z tańszych możliwości, jakie ma osoba, które chce posiadać własną saunę.

  Korzyści InfraRed

  Technologia infrared nie jest czymś nowym, ale sauny korzystają z niej stosunkowo niedługo, patrząc na długą historię i tradycję saunowania. Rozwiązanie InfraRed przyjęło się w saunach z kilku powodów. Po pierwsze: średnia temperatura sauny jest niższa - wynosi między 40 a 60 stopni. Owszem, upału nie ma, ale decydującym czynnikiem w infrared nie jest temperatura, a specyfika ciepła. Ciepło wytwarzane przez promieniowanie podczerwone jest o wiele bardziej penetrujące dla organizmu i również potrafi nas spocić. Ale jest to spokojne ciepło, które nas nie męczy, nie przyspiesza bicia serca, a w samej saunie można wysiedzieć nawet 30 minut bez większego problemu. Wiele osób, które mają problem z przebywaniem w saunie wybiera właśnie to rozwiązanie.


  Klimat wylewający się z sauny

  Dzięki zastosowaniu w przeszklonych drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

  Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.


  Dane techniczne:

  • Marka: Harvia

  • Model: Radiant SGC0909BR

  • Wymiary kabiny [mm]: 900 x 900 x 1910

  • Moc wyjściowa [W]: 1340

  Harvia
  Harvia Radiant SGC0909BR

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Saunra InfraRed Harvia Radiant SGC0909BR