Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212R Prawa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212R Prawa

  • Ławy z termoosiki, wytrzymałego na warunki materiału.
  • Innowacja w skali światowej — nieużywana może być złożona i oszczędza miejsce.
  • Warunki pozwalają na korzystanie przez osoby niepełnosprawne.
  • Przeszklone drzwi i ściana dające wrażenie, że jest więcej miejsca.
40 133,00 zł (brutto) 32 628,46 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Sauna Harvia Smartfold SF1212R

Sauna łazienkowa Harvia Smartfold to  inowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą więcej od życia, ale warunki są ograniczone. Luksus posiadania sauny w domu nadal dla wielu jest niedostępny. Na takie problemy odpowiedzią jest Smartfold - sauna składana, która zajmuje pełne miejsce tylko wtedy, gdy jej używasz. Dedykowany piec doskonale sprawdza się w tej saunie, nagrzewając także dolną część sauny, bliżej podłogi. Przeszkolone elementy powiększą optycznie rozmiar pomieszczenia i dodadzą komfortu. Sauna ta zdobyła kilka światowej sławy nagród za wyjątkowy projekt i rozwiązania.

Rozwiązanie do ciasnej łazienki to mała sauna domowa Harvia Smartfold

Harvia Smartfold pozwala na złożenie saunowej części, co zwalnia około połowy miejsca w pomieszczeniu, gdzie znajduje się sauna. Wolna przestrzeń sprawi, że pokój będzie wydawał bardziej przestronny, można je też wykorzystać na nietypowe czynności, np. prasowanie, które wymaga nieco miejsca. Składane są ścianki z jednej strony oraz ława.

Specjalny piec o mocy 3,6kW zapewnia ciepło także w dolnej części sauny. Zaprojektowano go z myślą o osobach niepełnosprawnych, które korzystają z wózka inwalidzkiego. Ciepło rozchodzi się równomiernie, a przy tym jest energooszczędny - nawet 40% zużycia energii mniej, niż mogłoby być. Zasilany standardowo z 230V.

Sauna domowa fińska Harvia Smartfold — zamiana za wannę

Konstrukcja Harvia Smartfold jest tak kompaktowa, że możesz wpasować ją w układ łazienki zamiast klasycznej wanny, zamieniając zwykłe kąpiele na kąpiele w saunie. Rozkładana konstrukcja zagwarantuje niemal niezauważalną stratę miejsca w stosunku do wanny. W zamian ścian sauny możesz używać jako ściany prysznica otwartego, mając go tuż obok. Wentylacja tej sauny została przygotowana i jest niezależna od otoczenia, a główna część konstrukcji sauny nie zawiera drewna, co pozwoli przetrwać więcej lat bez sprawiania kłopotu.

Klimat wylewający się z sauny suchej Harvia Smartfold

Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

Dane techniczne małej sauny Harvia Smartfold:

  • Marka: Harvia

  • Model: Smartfold SF1212R (prawa)

  • Wymiary kabiny [mm]: 1200 x 1200 x 2080

  • Piec w zestawie: dedykowany 3,6kW

Harvia Smartfold SF1212R
Zobacz także