• Nowy
  Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L
  • Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L
  • Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L
  • Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L
  • Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L
  • Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L

  Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L Lewa

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.
  • Ławy z termoosiki, wytrzymałego na warunki materiału.
  • Innowacja w skali światowej - nieużywana może być złożona i oszczędza miejsce.
  • Warunki pozwalają na korzystanie przez osoby niepełnosprawne.
  • Przeszklone drzwi i ściana dające wrażenie, że jest więcej miejsca.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:


  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Sauna Harvia Smartfold SF1212L

  Sauna łazienkowa Harvia Smartfold to  inowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą więcej od życia, ale warunki są ograniczone. Luksus posiadania sauny w domu nadal dla wielu jest niedostępny. Na takie problemy odpowiedzią jest Smartfold - sauna składana, która zajmuje pełne miejsce tylko wtedy, gdy jej używasz. Dedykowany piec doskonale sprawdza się w tej saunie, nagrzewając także dolną część sauny, bliżej podłogi. Przeszkolone elementy powiększą optycznie rozmiar pomieszczenia i dodadzą komfortu. Sauna ta zdobyła kilka światowej sławy nagród za wyjątkowy projekt i rozwiązania.

  Rozwiązanie do ciasnej łazienki — mini sauna domowa Harvia Smartfold

  Harvia Smartfold pozwala na złożenie saunowej części, co zwalnia około połowy miejsca w pomieszczeniu, gdzie znajduje się sauna. Wolna przestrzeń sprawi, że pokój będzie wydawał bardziej przestronny, można je też wykorzystać na nietypowe czynności, np. prasowanie, które wymaga nieco miejsca. Składane są ścianki z jednej strony oraz ława.

  Specjalny piec o mocy 3,6kW zapewnia ciepło także w dolnej części sauny. Zaprojektowano go z myślą o osobach niepełnosprawnych, które korzystają z wózka inwalidzkiego. Ciepło rozchodzi się równomiernie, a przy tym jest energooszczędny — nawet 40% zużycia energii mniej, niż mogłoby być. Zasilany standardowo z 230V.

  Sauna fińska do domu Harvia Smartfold — zamiana za wannę

  Konstrukcja Harvia Smartfold jest tak kompaktowa, że możesz wpasować ją w układ łazienki zamiast klasycznej wanny, zamieniając zwykłe kąpiele na kąpiele w saunie. Rozkładana konstrukcja zagwarantuje niemal niezauważalną stratę miejsca w stosunku do wanny. W zamian ścian sauny możesz używać jako ściany prysznica otwartego, mając go tuż obok. Wentylacja tej sauny została przygotowana i jest niezależna od otoczenia, a główna część konstrukcji sauny nie zawiera drewna, co pozwoli przetrwać więcej lat bez sprawiania kłopotu.

  Klimat wylewający się z sauny Harvia Smartfold

  Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

  Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

  Dane techniczne sauny fińskiej Harvia Smartfold:

  • Marka: Harvia

  • Model: Smartfold SF1212L (lewa)

  • Wymiary kabiny [mm]: 1200 x 1200 x 2080

  • Piec w zestawie: dedykowany 3,6kW

  Harvia
  Harvia Smartfold SF1212L

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Sauna łazienkowa Harvia Smartfold SF1212L Lewa

  Zobacz także