• Nowy
  Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212
  • Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212
  • Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212
  • Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212

  Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.
  • Wykonana z olchy stylowa, nowoczesna boazeria.
  • Sauna prawa lub lewa - zależnie od tego, czego potrzebujesz.
  • Wnętrze Formuła - uproszczony, liniowy styl.
  • Przeszklone drzwi i ściana dające wrażenie, że jest więcej miejsca.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:


  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Sauna do domu Harvia Sirius SC1212

  Sauna łazienkowa Harvia Sirius wykonano w stylu Formula, prostym i nowoczesnym designie wnętrza. Całość wykonana z olchy, w zestawie z kompletem akcesoriów stalowych. Sauna może być prawa lub lewa - odpowiednio do przestrzeni, gdzie chcesz ją umieścić.

  Bo liczy się wnętrze — gotowa sauna fińska Harvia Sirius

  Sauna Harvia Sirius to nowoczesny styl wnętrza Formula, wykorzystujący proste linie oraz nieskomplikowane kształty. Wnętrze sauny wykonano z myślą o użyteczności i jak największej ilości praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci cieszyć się z kąpieli. Ławy wykonane z olchy mają ponad metr szerokości, dzięki czemu wygodnie usiądą tutaj dwie osoby. Ławy można łatwo przeczyścić, są odporne na temperaturę, jak panuje w saunie. Na ławach mamy oparcia, aby móc wygodnie usiąść.

  Harvia Vega Compact BC35 to mały piec elektryczny do ogrzewania sauny. Zapewni wystarczająco ciepła, aby ogrzać tą niewielką saunę i nie będzie generował dodatkowych kosztów. Prosty w użytkowaniu i trwały, jeśli Ty zadbasz o niego on zadba o Ciebie.

  Klimat wylewający się z sauny Harvia Sirius

  Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

  Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

  Dane techniczne gotowej sauny domowej Harvia Sirius:

  • Marka: Harvia

  • Model: Sirius SC1212

  • Wymiary kabiny [mm]: 1240 x 1200 x 2080

  • Piec w zestawie: Harvia Vega Compact BC35

  Harvia
  Harvia Sirius SC1212

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212