Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Sauna łazienkowa Harvia Sirius SC1212

  • Wykonana z olchy stylowa, nowoczesna boazeria.
  • Sauna prawa lub lewa - zależnie od tego, czego potrzebujesz.
  • Wnętrze Formuła - uproszczony, liniowy styl.
  • Przeszklone drzwi i ściana dające wrażenie, że jest więcej miejsca.
40 532,00 zł (brutto) 32 952,85 zł (netto)
Brutto
Darmowa dostawa dla zamówień od 2000 zł
Produkty wybrane i polecane przez klientów
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl

Sauna do domu Harvia Sirius SC1212

Sauna łazienkowa Harvia Sirius wykonano w stylu Formula, prostym i nowoczesnym designie wnętrza. Całość wykonana z olchy, w zestawie z kompletem akcesoriów stalowych. Sauna może być prawa lub lewa - odpowiednio do przestrzeni, gdzie chcesz ją umieścić.

Bo liczy się wnętrze — gotowa sauna fińska Harvia Sirius

Sauna Harvia Sirius to nowoczesny styl wnętrza Formula, wykorzystujący proste linie oraz nieskomplikowane kształty. Wnętrze sauny wykonano z myślą o użyteczności i jak największej ilości praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci cieszyć się z kąpieli. Ławy wykonane z olchy mają ponad metr szerokości, dzięki czemu wygodnie usiądą tutaj dwie osoby. Ławy można łatwo przeczyścić, są odporne na temperaturę, jak panuje w saunie. Na ławach mamy oparcia, aby móc wygodnie usiąść.

Harvia Vega Compact BC35 to mały piec elektryczny do ogrzewania sauny. Zapewni wystarczająco ciepła, aby ogrzać tą niewielką saunę i nie będzie generował dodatkowych kosztów. Prosty w użytkowaniu i trwały, jeśli Ty zadbasz o niego on zadba o Ciebie.

Klimat wylewający się z sauny Harvia Sirius

Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

Dane techniczne gotowej sauny domowej Harvia Sirius:

  • Marka: Harvia

  • Model: Sirius SC1212

  • Wymiary kabiny [mm]: 1240 x 1200 x 2080

  • Piec w zestawie: Harvia Vega Compact BC35

SC1212