• Nowy
  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000
  • Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000

  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000 z piecem na drewno

  Opinie(0)
  42 599,00 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl
  • Wykonana w całości z pięknego, jasnego drewna świerkowego.
  • Piec w zestawie: na drewno Harvia 20 Pro z kominem.
  • Impregnowane, wytrzymałe pomieszczenie.
  • Klasyczny, neutralny styl pasujący do każdego ogrodu.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  - Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000

  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele to tradycyjna, drewniana konstrukcja zewnętrzna. Właśnie tak zaczynała się sauna - w niedużych pomieszczeniach zbudowanych poza domem specjalnie do tego celu. Sauny ogrodowe Harvia biorą pod uwagę te tradycje, tworząc z jasnego świerku niedużą saunę ogrodową, zaimpregnowaną, z piecem w zestawie.

  Miastowy styl sauny ogrodowej Harvia Keitele

  Sauna Harvia Keitele to stylowa sauna zewnętrzna, której prosty wygląd sprawia, że komponuje się ona dobrze z ogrodami w domkach jednorodzinnych czy nawet szeregowcach. Sauna idealnie wpasuje się w ogród, jeśli posiadasz drewniane meble ogrodowe. Dużo miejsca przed sauną to idealne miejsce na ławkę, stolik czy coś innego, aby odpocząć pomiędzy kąpielami. To przy niej będą urządzane grille i imprezy rodzinne, gdy wielu chętnych będzie chciało skorzystać z szybkiej kąpieli. Zimą będzie interesującą atrakcją dla gości, a im chłodniej będzie na zewnątrz, tym przyjemniej spędzisz w niej czas.

  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele — komfortowy minimalizm

  W saunie Keitele znajdziemy proste, drewniane ławy wykonane z drewna świerkowego. Całość jest zaimpregnowana i zostawiona w swojej surowej formie, aby nie poświęcać jej zbyt wiele uwagi i móc się zrelaksować. W środku znajduje się lobby, aby komfortowo móc się przebrać. Przed sauną czeka nieduży taras, gdzie można wyjść pomiędzy kąpielami i odpocząć chwilę, czy to na zimnie, czy w ładną pogodę.

  Harvia Keitele proponuje dwa gotowe rozwiązania do sauny, jeśli chodzi o piec: piec Senator ze sterownikiem to piec elektryczny, natomiast piec Harvia 20 Pro z kominem to piec zasilany drewnem. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, ale ważnym pytaniem jest to, czy masz możliwość (lub czy chcesz) poprowadzić zasilanie do sauny na ogród. Wiele osób rezygnuje z tego pomysłu i wybierają piec opalany drewnem, który nie wymaga niczego dodatkowego do działania. Piec elektryczny, choć potrzebuje prądu, daje wygodę w postaci włącz i zapomnij

  W tej ofercie w zestawie jest piec elektryczny.

  Harvia Keitele — więcej niż sauna

  Harvia Keitele to więcej niż zewnętrzna sauna. To dodatkowa rozrywka na spotkania ze znajomymi, kolejne miejsce, w którym chcesz z kimś spędzać czas. W przerwach pomiędzy kąpielami można rozpalić grill i coś przekąsić. Później szybka wizyta w saunie zrelaksuje Twoje ciało, by chwilę później podziwiać niebo. 

  Dane techniczne sauny ogrodowej Harvia Keitele:

  • Marka: Harvia

  • Model: Keitele SO4000

  • Wymiary kabiny [mm]: 4000 x 3300 x 2670

  • Piec w zestawie: na drewno Harvia 20 Pro z kominem 2500mm

  Harvia
  Harvia Keitele SO4000 + Harvia 20 Pro + komin

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Sauna zewnętrzna Harvia Keitele SO4000 z piecem na drewno

  10 innych produktów w tej samej kategorii: