Sauna zewnętrzna Harvia Kuikka SO2200
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sauna zewnętrzna Harvia Kuikka SO2200 z piecem na drewno

  • Wykonana w całości z pięknego, jasnego drewna świerkowego.
  • Piec w zestawie: na drewno Harvia 20 Pro.
  • Impregnowane, wytrzymałe pomieszczenie.
  • Klasyczny, neutralny styl pasujący do każdego ogrodu.
36 100,00 zł (brutto) 29 349,59 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Sauna zewnętrzna Harvia Kuikka SO2200

Sauna zewnętrzna Harvia Kuikka to tradycyjna, drewniana konstrukcja zewnętrzna. Właśnie tak zaczynała się sauna — w niedużych pomieszczeniach zbudowanych poza domem specjalnie do tego celu. Sauny ogrodowe Harvia biorą pod uwagę te tradycje, tworząc z jasnego świerku niedużą saunę ogrodową, zaimpregnowaną, z piecem w zestawie.

Ogrodowa sauna Harvia Kuikka — miastowy styl

Sauna Harvia Kuikka to stylowa sauna zewnętrzna, której prosty wygląd sprawia, że komponuje się ona dobrze z ogrodami w domkach jednorodzinnych czy nawet szeregowcach. Sauna idealnie wpasuje się w ogród, jeśli posiadasz drewniane meble ogrodowe. To przy niej będą urządzane grille i imprezy rodzinne, gdy wielu chętnych będzie chciało skorzystać z szybkiej kąpieli. Zimą będzie interesującą atrakcją dla gości, a im chłodniej będzie na zewnątrz, tym przyjemniej spędzisz w niej czas.

Komfortowy minimalizm sauny zewnętrznej Harvia Kuikka

W saunie Kuikka znajdziemy proste, drewniane ławy wykonane z drewna świerkowego. Całość jest zaimpregnowana i zostawiona w swojej surowej formie, aby nie poświęcać jej zbyt wiele uwagi i móc się zrelaksować. Przed sauną czeka malutki taras, gdzie można wyjść pomiędzy kąpielami i odpocząć chwilę, czy to na zimnie, czy w ładną pogodę.

Harvia Kuikka proponuje dwa gotowe rozwiązania do sauny, jeśli chodzi o piec: piec Senator ze sterownikiem to piec elektryczny, natomiast piec Harvia 20 Pro z kominem to piec zasilany drewnem. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, ale ważnym pytaniem jest to, czy masz możliwość (lub czy chcesz) poprowadzić zasilanie do sauny na ogród. Wiele osób rezygnuje z tego pomysłu i wybierają piec opalany drewnem, który nie wymaga niczego dodatkowego do działania. Piec elektryczny, choć potrzebuje prądu, daje wygodę w postaci włącz i zapomnij

W tej ofercie w zestawie jest piec na drewno.

Harvia Kuikka — więcej niż sauna

Harvia Kuikka to więcej niż zewnętrzna sauna. To dodatkowa rozrywka na spotkania ze znajomymi, kolejne miejsce, w którym chcesz z kimś spędzać czas. W przerwach pomiędzy kąpielami można rozpalić grill i coś przekąsić. Później szybka wizyta w saunie zrelaksuje Twoje ciało, by chwilę później podziwiać niebo. 

Dane techniczne sauny ogrodowej Harvia Kuikka:

  • Marka: Harvia

  • Model: Kuikka SO2200

  • Wymiary kabiny [mm]: 2200 x 3300 x 2500

  • Piec w zestawie: elektryczny Harvia 20 Pro z kominem 2000mm

SO2200 + Harvia 20 Pro