Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD03PS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Harvia Solide SLD03PS - sauna wolnostojąca ogrodowa

  • Wykonana z pięknego, jasnego drewna świerkowego z czarnymi elementami.
  • Piec na drewno Harvia Legend 240 Duo z osłoną i kominem.
  • Wnętrze Solide - styl opierający się na kontraście.
  • Przeszklone drzwi.
148 549,00 zł (brutto) 120 771,54 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Harvia Solide SLD03PS - sauna wolnostojąca ogrodowa

Sauna zewnętrzna Harvia Solide została zaprojektowana przez kierownika fabryki Vesa Vehmaa. Łączy fińskie tradycje z nowoczesnym, skandynawskim charakterem. Wykorzystano w niej styl Solide - duże powierzchnie i kontrast pomiędzy jasnym drewnem, a czarnym wykończeniem, który jest miły dla oka. Piec Legend Duo opalany drewnem pozwala na cieszenie się kominkiem poza sauną ogrodową, gdzie można upiec, chociażby kiełbaski. 

Wielkomiejski styl w saunie fińskiej

Nowoczesna sauna ogrodowa  Harvia Solide to stylowa sauna zewnętrzna, której unikatowy design sprawia, że komponuje się ona dobrze z ogrodami w domkach jednorodzinnych czy nawet szeregowcach. Prosty styl oparty na kontraście jasnych i ciemnych barw oraz nieskomplikowana, ale interesująca konstrukcja to idealne rozwiązanie, gdy chcemy saunę mieć poza domem. Przemyślane ustawienie, wraz z daszkiem oraz piecem Duo, który pozwala dostęp do paleniska wyprowadzić poza samą saunę drewnianą, by komfortowo dokładać do niej drewna i jednocześnie cieszyć się paleniskiem w stylu kominka na zewnątrz, gdy odpoczywamy. 

Sauna domowa zewnętrzna Harvia Solide

W środku sauny fińskiej zewnętrznej Harvia Solide wita nas kontrast. Jest to wnętrze wykonane w stylu Solide - jasne i przestronne, z wieloma dużymi obszarami z drewna. Jasne drewno świerkowe tańczy tu w parze z drewnem malowanym na czarno, wprowadzając interesujący, nowoczesny charakter do pomieszczenia sauny.

Piec Harvia Legend 240 Duo to piec opalany drewnem wraz z osłoną to dość wyjątkowe, nowoczesne rozwiązanie do sauny. Piec ma palenisko z wydłużoną komorą, dzięki czemu piec znajduje się w saunie, ale drzwiczki do paleniska są w pomieszczeniu obok. Samo palenisko wystylizowano na kominek, który możesz podziwiać w przerwach między korzystaniem z sauny. W saunie zewnętrznej Solide dostęp do paleniska masz na zewnątrz, gdzie możesz trzymać drewno, oszczędzając sobie sprzątania w pomieszczeniu sauny.

Klimatyczne lampy Legend dodają ciepłego uroku saunie, zwłaszcza gdy wokół jest ciemno. Nastrojowe światło odpręża i ułatwia stwierdzenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu.

Harvia Solide to więcej niż sauna

Harvia Solite to więcej niż zewnętrzna sauna. To miejsce do spotkań ze znajomymi, odpoczynku, przerwy, nawet wtedy, gdy nie korzystasz z sauny. Ustawienie stolika i krzeseł zmieni zewnętrzną część sauny w małą altankę, gdzie grupa znajomych porozmawia przy zwracającym uwagę kominku, gdy obok szykuje się grill. Szybka wizyta w saunie zrelaksuje Twoje ciało, a chwilę później będziesz podziwiać niebo, jedząc soczysty kawałek karkówki, który dopiero co zszedł z grilla. Ktoś dołoży drewna do paleniska, bo nikt nie planuje wracać zbyt szybko do domu, wręcz przeciwnie - chcą zostać na dłużej i jeszcze raz zajrzeć do sauny.

Zalety sauny ogrodowej

Dane techniczne 

  • Marka: Harvia

  • Model: Solide SLD03PS

  • Wymiary kabiny [mm]: 8210 x 4330 x 2440

  • Piec w zestawie: Harvia Legend 240 Duo

  • Możliwość wyboru wykończenia elementów: malowane na czarne lub surowe drewno

SLD03PS