• Nowy
  Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS
  • Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS
  • Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS
  • Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS
  • Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS
  • Sauna zewnętrzna Harvia Solide SLD01PS

  Harvia Solide SLD01PS - nowoczesna sauna ogrodowa

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.
  • Wykonana z pięknego, jasnego drewna świerkowego z czarnymi wstawkami.
  • Piec na drewno Harvia Legend 240 Duo z osłoną i kominem.
  • Wnętrze Solide - styl opierający się na kontraście.
  • Przeszklone drzwi i ściana.
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Harvia Solide SLD01PS - nowoczesna sauna ogrodowa

  Sauna zewnętrzna Harvia Solide została zaprojektowana przez kierownika fabryki Vesa Vehmaa. Łączy fińskie tradycje z nowoczesnym, skandynawskim charakterem. Wykorzystano w niej styl Solide - duże powierzchnie i kontrast pomiędzy jasnym drewnem, a czarnym wykończeniem, który jest miły dla oka. Piec Legend Duo opalany drewnem pozwala na cieszenie się kominkiem poza sauną, gdzie można upiec chociażby kiełbaski. 

  Sauna ogrodowa do samodzielnego montażu Harvia Solide

  Sauna drewniana zewnętrzna Harvia Solide to stylowa sauna, której unikatowy design sprawia, że komponuje się ona dobrze z ogrodami w domkach jednorodzinnych czy nawet szeregowcach. Prosty styl oparty na kontraście jasnych i ciemnych barw oraz nieskomplikowana, ale interesująca konstrukcja to idealne rozwiązanie, gdy chcemy saunę mieć poza domem. Przemyślane ustawienie, wraz z daszkiem oraz piecem Duo, który pozwala dostęp do paleniska wyprowadzić poza samą saunę fińską ogrodową, by komfortowo dokładać do niej drewna i jednocześnie cieszyć się paleniskiem w stylu kominka na zewnątrz, gdy odpoczywamy. 

  Sauna drewniana zewnętrzna - w miejskim stylu

  W środku sauny domowej zewnętrznej Harvia Solide wita nas kontrast. Jest to wnętrze wykonane w stylu Solide - jasne i przestronne, z wieloma dużymi obszarami z drewna. Jasne drewno świerkowe tańczy tu w parze z drewnem malowanym na czarno, wprowadzając interesujący, nowoczesny charakter do pomieszczenia sauny.

  Piec Harvia Legend 240 Duo to piec opalany drewnem wraz z osłoną to dość wyjątkowe, nowoczesne rozwiązanie do gotowej sauny. Piec ma palenisko z wydłużoną komorą, dzięki czemu piec znajduje się w saunie, ale drzwiczki do paleniska są w pomieszczeniu obok. Samo palenisko wystylizowano na kominek, który możesz podziwiać w przerwach między korzystaniem z sauny. W saunie zewnętrznej Solide dostęp do paleniska masz na zewnątrz, gdzie możesz trzymać drewno, oszczędzając sobie sprzątania w pomieszczeniu sauny ogrodowej.

  Klimatyczne lampy Legend dodają ciepłego uroku saunie, zwłaszcza gdy wokół jest ciemno. Nastrojowe światło odpręża i ułatwia stwierdzenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu.

  Więcej niż sauna zewnętrzna to Harvia Solide

  Harvia Solite to więcej niż zewnętrzna sauna. To miejsce do spotkań ze znajomymi, odpoczynku, przerwy, nawet wtedy, gdy nie korzystasz z zewnętrznej sauny suchej. Ustawienie stolika i krzeseł zmieni zewnętrzną część sauny w małą altankę, gdzie grupa znajomych porozmawia przy zwracającym uwagę kominku, gdy obok szykuje się grill. Szybka wizyta w saunie zrelaksuje Twoje ciało, a chwilę później będziesz podziwiać niebo, jedząc soczysty kawałek karkówki, który dopiero co zszedł z grilla. Ktoś dołoży drewna do paleniska, bo nikt nie planuje wracać zbyt szybko do domu, wręcz przeciwnie - chcą zostać na dłużej i jeszcze raz zajrzeć do sauny.

  Zalety sauny ogrodowej

  Dane techniczne

  • Marka: Harvia

  • Model: Solide SLD01PS

  • Wymiary kabiny [mm]: 3355 x 3030 x 2320

  • Piec w zestawie: Harvia Legend 240 Duo

  • Możliwość wyboru wykończenia elementów: malowane na czarne lub surowe drewno

  Harvia
  Harvia Solide SLD01PS

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Harvia Solide SLD01PS - nowoczesna sauna ogrodowa