Sauna domowa Harvia Solide S2119LD
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Harvia Solide S2119LD - sauna pokojowa

  • Wykonana z pięknego, jasnego drewna świerkowego z czarnymi wstawkami.
  • Piec Virta HL110 z osłoną i sterownikiem Xenio CX110.
  • Wnętrze Solide - styl opierający się na kontraście.
  • Przeszklone drzwi i ściana.
52 900,00 zł (brutto) 43 008,13 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Harvia Solide S2119LD - sauna pokojowa 

Sauna wewnętrzna Harvia Solide wykonano w stylu Solide, który łączy kontrast jasnego świerku i czarnych detali. W zestawie sauny do samodzielnego montażu znajduje się piec Virta HL110 wraz ze sterowaniem. Lampa Legend zapewni klimatyczne oświetlenie. W pełni przeszkolona przednia ściana wraz z drzwiami pozwala widzieć, co dzieje się na zewnątrz. 

Gotowa sauna do domu - klasyczna nowoczesność

Sauna do złożenia Harvia Solide to nowoczesny styl wnętrza Solide, wykorzystujący klasyczne, duże elementy z drewna. Solide opiera się na kontraście barw, w tym przypadku na kontraście jasnej barwy drewna świerkowego z intensywną czernią, którą malowane są nogi ław i ramy. Tworzy to nowoczesną kompozycję miłą dla oka, która posiada unikalny, luksusowego charakter, a przy okazji jest bardzo łatwe do czyszczenia.

Piec Virta HL110 wraz z osłoną doskonale wpasowuje się w wystrój sauny swoimi czarnymi barwami, oferując jednocześnie trwałość i oszczędność miejsca. Otrzymujesz także zestaw stalowych akcesoriów do sauny. Klimatyczne lampy Legend dodają ciepłego uroku saunie, zwłaszcza gdy wokół jest ciemno. Nastrojowe światło odpręża i ułatwia stwierdzenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu.

Harvia Solide - klimatyczna sauna do złożenia

Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje. Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna — oświetlenie, walory zapachowe — wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim — nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

Dane techniczne 

  • Marka: Harvia
  • Model: Solide S2119LD
  • Wymiary kabiny [mm]: 2085 x 1863 x 2100
  • Piec w zestawie: Virta HL110
  • Możliwość wyboru wykończenia elementów: malowane na czarne, surowe drewno
S2119LD