Kabina sauny Harvia Claro S2116LS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Harvia Claro S2121LS - sauna domowa

  • Wykonana z pięknego, jasnego drewna forniru.
  • Piec Kivi PI90 w zestawie ze sterowaniem.
  • Wnętrze Ventura - luksusowy, panelowy styl dla wymagających.
  • Przeszklone drzwi i ściana.
71 628,00 zł (brutto) 58 234,15 zł (netto)
Brutto
Darmowa dostawa dla zamówień od 2000 zł
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl

Harvia Claro S2121LS - sauna domowa

Sauna do złożenia Harvia Claro wykonano w stylu Ventura, wykorzystując duże panele z drewna, przyciągające uwagę swoim wyglądem, ale też praktyczne w codziennym użytkowaniu i czyszczeniu. Gotowa sauna do domu to zestaw, w którym znajdziesz piec Kivi PI90 wraz ze sterowaniem, LEDowe oświetlenie nad frontową ławą oraz w narożnikach, oraz w pełni przeszkoloną przednią ścianę wraz z drzwiami, która pozwala widzieć, co dzieje się na zewnątrz.

Harvia Claro - gotowa sauna do domu 

Sauna fińska do domu - Harvia Claro - to nowoczesny styl wnętrza Ventura, wykorzystujący duże panele z drewna, z siedziskami o bardzo wygodnych zaokrąglonych krawędziach. Ławy są niesamowicie odporne na ciepło i zmiany wilgotności powietrza. Ventura nadaje wnętrzu ciekawego, luksusowego wyglądu, a przy okazji jest bardzo łatwe do czyszczenia. Piec Kivi PI90 doskonale wpasowuje się w wystrój sauny, oferując jednocześnie trwałość, dużą ilość kamieni i oszczędność miejsca. Otrzymujesz także zestaw stalowych akcesoriów do sauny oraz matę podłogową. Stylowe oświetlenie LED dodaje ciepłego uroku saunie wewnętrznej, zwłaszcza gdy wokół jest ciemno. Nastrojowe światło odpręża i ułatwia stwierdzenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu.

Harvia Claro — sauna do samodzielnego montażu

Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie domowej widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje. Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

Dane techniczne 

  • Marka: Harvia
  • Model: Claro S2121LS
  • Wymiary kabiny [mm]: 2070 x 2070 x 2070
  • Kubatura: 8,8 m3
  • Piec w zestawie: Kivi PI90
S2121LS