Kabina sauny Harvia Claro S2116LS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Harvia Claro S2116LS - sauna gotowa

  • Wykonana z pięknego, jasnego drewna forniru.
  • Piec Kivi PI70 w zestawie ze sterowaniem.
  • Wnętrze Ventura — luksusowy, panelowy styl dla wymagających.
  • Przeszklone drzwi i ściana.
67 144,00 zł (brutto) 54 588,62 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Harvia Claro S2116LS - sauna gotowa

Saunę fińską do samodzielnego montażu Harvia Claro wykonano w stylu Ventura, wykorzystując duże panele z drewna. Przyciągają wzrok, ale też są praktyczne w czyszczeniu. W zestawie sauny łazienkowej znajduje się piec Kivi PI70 wraz ze sterowaniem. Charakterystyczne w saunie wewnętrznej jest też LEDowe oświetlenie nad frontową ławą oraz w narożnikach, oraz w pełni przeszkolona przednia ściana wraz z drzwiami pozwala widzieć, co dzieje się na zewnątrz.

Bo liczy się wnętrze — sauna łazienkowa Harvia Claro

Sauna domowa Harvia Claro to nowoczesny styl wnętrza Ventura, wykorzystujący duże panele z drewna, z siedziskami o bardzo wygodnych zaokrąglonych krawędziach. Ławy te są niesamowicie odporne na ciepło i zmiany wilgotności powietrza. Ventura nadaje wnętrzu ciekawego, luksusowego wyglądu, a przy okazji jest bardzo łatwe do czyszczenia.

Piec Kivi PI70 doskonale wpasowuje się w wystrój sauny do samodzielnego montażu, oferując jednocześnie trwałość, dużą ilość kamieni i oszczędność miejsca. Otrzymujesz także zestaw stalowych akcesoriów do sauny oraz matę podłogową.

Stylowe oświetlenie LED dodaje ciepłego uroku saunie, zwłaszcza gdy wokół jest ciemno. Nastrojowe światło odpręża i ułatwia stwierdzenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu.

Klimatyczna sauna domowa

Dzięki zastosowaniu w przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna do złożenia - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z gotowej sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.

Dane techniczne 

  • Marka: Harvia
  • Model: Claro S2116LS
  • Wymiary kabiny [mm]: 2070 x 1595 x 2070
  • Kubatura: 6,8 m3 
  • Piec w zestawie: Kivi PI70
S2116LS