Kabina sauny zewnętrznej Sentiotec Lava
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kabina sauny zewnętrznej Sentiotec Lava

  • Kabina sauny ogrodowej Lava to duża sauna z poczekalnią z pełnego drewna świerkowego

  • Przeszklone okna pozwalające na wpadanie promie słonecznych

  • Wysięg dachu na 80cm z przodu i 25cm z pozostałych stron

  • Eleganckie wnętrze z solidnego drewna lipowego

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Świerkowa kabina do sauny ogrodowej Sentiotec Lava

Wykonana z solidnego, jasnego świerku duża kabina ogrodowa do sauny. Lampa (bez żarówki) za drewnianą osłoną tworzy klimat pomaga się odprężyć, podobnie jak 3 szerokie ławy, 2 zagłówki i 2 oparcia. Oddzielne lobby pozwala na dużą wygodę użytkowania. Duża osłona pieca pozwoli wybrać taki piec, jaki nam odpowiada. Kabina jest zamykana z zewnątrz dla bezpieczeństwa. Okno z podwójną szybą dla lepszej izolacji cieplnej.


Bezkompromisowa jakość konstrukcji

Solidne, jasne drewno świerkowe odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Przeszklenie w postaci okna zapewnia komfortowy widok na zewnątrz i nieco naturalnego światła. Wzmocniona konstrukcja dachu zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną wraz z 8mm szkłem. Eleganckie wnętrze o podwyższonym standardzie wykonano z drewna lipowego, również jasnej barwy, które idealnie komponuje się ze światłem, zapewniając bezpieczne i pełne klimatu warunki do kąpieli. Drzwi można zamocować jako prawe lub lewe. Wbudowana kontrola wentylacji w postaci drewniane zasuwy. Zaimpregnowana podstawa jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi.


Profesjonalne oświetlenie z charakterem

Jedna lampa w narożniku sauny to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie świetlne w saunie. Tworzy ona łagodne światło, które nie rozprasza ani nie denerwuje. Sprytnie ukryte za osłoną źródło światła nie rzuca się w oczy, a sauna zachowuje swój drewniany charakter. Żarówki nie ma w zestawie.


Prawdziwy odpoczynek

Łącznie 3 ławy, każda 620mm tworzą dużo miejsca na odpoczynek, można się zarówno położyć, jak i wygodnie siedzieć. Nad ławami znajdują się wygodne oparcia, aby uniknąć kontaktu ciała z drewnem, które nie jest do tego przeznaczone. Dwa zagłówki, aby wygodnie ułożyć głowę.


Dane techniczne:

  • Marka: Sentiotec

  • Model: Lava

  • Wymiary kabiny [mm]: 3410 x 2300 x 2700

  • Rekomendowana moc pieca elektrycznego [kW]: 9-10,5

  • Drzwi [mm]: 706 x 1886 x 40

Sentiotec Lava
Zobacz także