• Nowy
  Kabina sauny Sentiotec Basic Corner
  • Kabina sauny Sentiotec Basic Corner
  • Kabina sauny Sentiotec Basic Corner

  Kabina sauny Sentiotec Basic Corner

  Opinie(0)
  17 869,00 zł
  Brutto
  Zapytaj o dostępność: biuro@sauneo.pl
  • Kabina sauny Basic Corner to narożna kabina w całości z drewna świerkowego

  • Szerokie drzwi w miejscu narożnika ułatwiające wejście

  • 3 ławy, z których można patrzeć przez okna
  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  - Ustalana indywidualnie

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Świerkowa kabina do sauny Sentiotec Basic Corner

  Wykonana z solidnego, jasnego świerku duża kabina do sauny. Lampa za drewnianą osłoną tworzy klimat pomaga się odprężyć, podobnie jak 3 ławy i zagłówek. Duża osłona pieca pozwoli wybrać taki piec, jaki nam odpowiada.


  Bezkompromisowa jakość konstrukcji

  Solidne, jasne drewno świerkowe odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Przeszklone drzwi zapewnia komfortowy widok pomieszczenie kąpieli. Wzmocniona konstrukcja dachu zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną wraz z 8mm szkłem. Ławy, które wykonano ze świerku, również jasnej barwy, idealnie komponują się ze światłem, zapewniając bezpieczne i pełne klimatu warunki do kąpieli. 3 ławy oraz zagłówek dla wygody, wbudowana kontrola wentylacji.


  Profesjonalne oświetlenie z charakterem

  Jedna lampa w narożniku sauny to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie świetlne w saunie. Tworzy ona łagodne światło, które nie rozprasza ani nie denerwuje. Sprytnie ukryte za osłoną źródło światła nie rzuca się w oczy, a sauna zachowuje swój drewniany charakter. Żarówki nie ma w zestawie.


  Klimat wylewający się z sauny

  Dzięki zastosowaniu w całości przeszklonej ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

  Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.


  Dane techniczne:

  • Marka: Sentiotec

  • Model: Basic Corner

  • Wymiary kabiny [mm]: 1950 x 1870 x 2040

  • Rekomendowana moc pieca elektrycznego [kW]: 7.5-9

  • Drzwi [mm]: 647 x 1695 x 8

  Sentiotec
  Sentiotec Basic Corner

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Kabina sauny Sentiotec Basic Corner

  Zobacz także

  16 innych produktów w tej samej kategorii: