Kabina sauny Sentiotec Polaris Large
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kabina sauny Sentiotec Polaris Large

  • Kabina sauny Polaris to przestronna kabina z drewna świerkowego

  • Ekskluzywne wnętrze z drewna lipowego

  • Szklane drzwi w miejscu narożnika

  • Łącznie aż 3 ławy do odpoczynku

0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Świerkowa kabina do sauny Sentiotec Polaris Large

Wykonana z solidnego, jasnego świerku duża kabina do sauny. Łącznie 3 ławy zapewniają dużo miejsca zarówno niżej, jak i wyżej, zależnie od temperatury, którą preferujesz. Lampa za drewnianą osłoną tworzy klimat pomaga się odprężyć, podobnie jak 2 zagłówki. Duża osłona pieca pozwoli wybrać taki piec, jaki nam odpowiada.


Bezkompromisowa jakość konstrukcji

Solidne, jasne drewno świerkowe odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Przeszklone drzwi zapewniają widok pomieszczenie kąpieli. Wzmocniona konstrukcja dachu zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną wraz z 8mm szkłem. Ekskluzywne wnętrze wykonano z drewna lipowego, równie jasnej barwy, które idealnie komponują się ze światłem, w tym 3 ławy, które zapewniają bezpieczne i pełne klimatu warunki do kąpieli. Nad ławami znajdują się oparcia, aby wygodnie usiąść. Dwa zagłówki dla wygody, wbudowana kontrola wentylacji, a także dodatkowe, wygodne miejsce do leżenia. Drzwi można zamocować jako prawe lub lewe.


Profesjonalne oświetlenie z charakterem

Jedna lampa w narożniku sauny to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie świetlne w saunie. Tworzy ona łagodne światło, które nie rozprasza ani nie denerwuje. Sprytnie ukryte za osłoną źródło światła nie rzuca się w oczy, a sauna zachowuje swój drewniany charakter. Żarówki nie ma w zestawie.


Klimat wylewający się z sauny

Dzięki zastosowaniu przeszklonych drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.


Dane techniczne:

  • Marka: Sentiotec

  • Model: Polaris Large

  • Wymiary kabiny [mm]: 2340 x 2060 x 2040

  • Rekomendowana moc pieca elektrycznego [kW]: 7.5-9

  • Drzwi [mm]: 590 x 1915 x 8

Sentiotec Polaris Large