• Nowy
  Kabina sauny Sentiotec Alaska Mini
  • Kabina sauny Sentiotec Alaska Mini
  • Kabina sauny Sentiotec Alaska Mini

  Kabina sauny Sentiotec Alaska Mini

  Opinie(0)
  Produkt na zamówienie.
  • Kabina sauny Alaska to przestronna kabina z drewna świerkowego

  • Wersja Mini przeznaczona dla osób z małą ilością miejsca

  • Prestiżowe wnętrze z solidnego drewna lipowego

  Ilość

  Dla tego produktu mamy dostępne formy wysyłki:

  Masz 14 dni kalendarzowych aby odstąpić od zakupu bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie klikając tutaj.

  Świerkowa kabina do sauny Sentiotec Alaska Mini

  Wykonana z solidnego, jasnego świerku duża kabina do sauny. Lampa za drewnianą osłoną tworzy klimat pomaga się odprężyć, podobnie jak zagłówek. Duża osłona pieca pozwoli wybrać taki piec, jaki nam odpowiada.


  Bezkompromisowa jakość konstrukcji

  Solidne, jasne drewno świerkowe odporne na temperatury i warunki sauny to doskonały wybór. Przeszklenie zapewnia komfortowy widok pomieszczenie kąpieli. Wzmocniona konstrukcja dachu zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną wraz z 8mm szkłem. Ławy wykonano z drewna lipowego, równie jasnej barwy, które idealnie komponują się ze światłem, zapewniając bezpieczne i pełne klimatu warunki do kąpieli. Nad ławami znajdują się oparcia, aby wygodnie usiąść. Zagłówek dla wygody, wbudowana kontrola wentylacji.


  Profesjonalne oświetlenie z charakterem

  Jedna lampa w narożniku sauny to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie świetlne w saunie. Tworzy ona łagodne światło, które nie rozprasza ani nie denerwuje. Sprytnie ukryte za osłoną źródło światła nie rzuca się w oczy, a sauna zachowuje swój drewniany charakter. Żarówki nie ma w zestawie.


  Klimat wylewający się z sauny

  Dzięki zastosowaniu przeszklonych elementów ściany i drzwi osoby przebywające w saunie widzą, co dzieje się w pomieszczeniu obok. Działa to też w drugą stronę: osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, kto zażywa kąpieli i jak się czuje.

  Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale największa z nich widoczna jest, gdy pomieszczenie, w którym stoi sauna, jest jednocześnie używane jako pomieszczenie do odpoczynku pomiędzy sesjami. Wówczas klimat, który stwarza sauna - oświetlenie, walory zapachowe - wylewa się na pomieszczenie rekreacyjne i osoby, które mają przerwę mogą pozostać w nastroju i przede wszystkim - nadal nie pamiętać o troskach. Szklana ściana pozwala komfortowo korzystać z sauny większej grupie znajomych, która może wygodnie zmieniać się miejscami, aby każdy mógł odpocząć.


  Dane techniczne:

  • Marka: Sentiotec

  • Model: Alaska Mini

  • Wymiary kabiny [mm]: 1600 x 1100 x 2040

  • Rekomendowana moc pieca elektrycznego [kW]: 3.6

  • Drzwi [mm]: 590 x 1915 x 8

  Sentiotec
  Sentiotec Alaska Mini

  Specyficzne kody

  Dla tego produktu nie ma jeszcze wystawionych opinii.

  Napisz opinię produktu.
  Kabina sauny Sentiotec Alaska Mini

  Zobacz także

  16 innych produktów w tej samej kategorii: