ChristiSpa Dimension Basen Swim Spa wanna z hydromasażem 3-osobowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Christi Spa Dimension Basen Swim Spa wanna z hydromasażem 3-osobowy

 • Basen Swim Spa, 3-osobowe centrum relaksu z opcją pływania dla całej rodziny.
 • Mocny strumień wodny zarówno do relaksu jak i treningu.
 • Ozonowanie oraz pokrycie antybakteryjne Microban dla jeszcze lepszego zdrowia.
 • Wzmocniona, ocynkowana konstrukcja i podstawia Insert Protection - wanna gotowa na wyzwania pogodowe w ogrodzie.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Basen z hydromasażem ChristiSpa Dimension Swim Spa 3-osobowe

ChristiSpa Dimension to duża wanna swim spa z dużymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje razem 3 miejsca. Basen umożliwia relaks w postaci pływania z wykorzystaniem potężnych strumieni wody wytwarzanych przez dwie turbiny o mocy 3,75KM każda. Pozwalają one zarówno na spokojne pływanie celem relaksu lub na naprawdę wyczynowe tempo dla wprawionych pływaków.. Część z jacuzzi to masujące natryski opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 9 dysz - które dbają o rozluźnienie mięśni, zwłaszcza po pływaniu. 


Aby relaks był taki, jaki chcesz, by był, dwa LED'owe halogeny stworzą atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Trzydziesto-punktowy system oświetlenia lustra wody pozwoli skupić się na wodzie, zamiast na problemach.


Dwubiegowa
mocna pompa o mocy 2KM dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Wbudowany ozonator pilnuje czystości wody, powłoka Microban niszczy zarazki w wannie swim spa. Fiber Core BASF zapewnia silną termoizolację, zapobiegając uciekaniu ciepła.


Wanna spa z hydromasażem ChristiSpa Dimension Swim Spa - rozwiązanie na codzienne problemy

Każdego dnia zbiera się w nas stres, jesteśmy zmęczeni, mięśnie pozostają bez ruchu przez długi okres czasu, a niektóre partie mięśni nie są używane niemal wcale. Wanna swim spa pomaga pozbyć się tej kumulacji uniedogodnień: stresu, zmęczenia, bólu, sztywności, nawet skurczy.


Baseny Swim Spa
ChristiSpa zostały stworzone z myślą właśnie o zmęczonych osobach, szukając sposobów, jak im pomóc. Przede wszystkim możliwość ruchu, który wytwarza w naszym mózgu związki chemiczne odpowiedzialne za przyjemność, satysfakcję i zadowolenie. Pływanie jest wdzięczną sportową aktywnością, którą może uprawiać niemal każdy z racji antygrawitacyjnych właściwości wody. Wszystkie wanny ChristiSpa skupiają się też na leczniczej terapii, redukując zmęczenie fizyczne oraz stres. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Punkty świetlne odwrócą uwagę od świata, abyś mógł zapomnieć o wszystkich problemach choć na chwilę. Kąpiel pomoże łatwiej zasnąćpoprawia krążenie krwi i pomaga zregenerować więcej energii w trakcie odpoczynku.


Jacuzzi ogrodowe ChristiSpa Dimension Swim Spa — w pościgu za zdrowiem

Ozonowanie to proces nasycania wody ozonem, dzięki czemu woda jest dezynfekowana, innymi słowy oczyszczona z różnych związków, które pojawiają się w niej w trakcie użytkowania wanny swim spa. W ChristiSpa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w bezkompromisowej kondycji. Urządzenie niszczy niemal 99,9% mikroorganizmów, które mogą znajdować się w wodzie.


Wanny ChristiSpa korzystają z powłoki antybakteryjnej znakomitej amerykańskiej firmy Microban, która zyskała uznanie branży. Powłoka ta wykorzystuje jony srebrna, które wchodząc w kontakt z bakteriami po prostu je unieszkodliwiają. Takie rozwiązanie to jedna z najskuteczniejszych metod walki z bakteriami.


Wanna spa ChristiSpa Dimension Swim Spa twarda jak Terminator

Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o całorocznych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe, lecz dodatkowo wmieszano w nią środki, które uniemożliwiają gryzoniom jej uszkodzenie, gdy te zwierzęta szukają ciepłego miejsca, by się ukryć. Dzięki Insert Protection Twoje jacuzzi wytrzyma trudne, ogrodowe warunki przez cały rok.


Stalowa
rama w każdym modelu ChristiSpa jest wykonana ze stali typu 306 i ocynkowana - to specjalna technika antykorozyjna, która od lat skutecznie walczy z rdzą w różnych branżach, w tym samochodowej. Rama zabezpieczona w ten sposób przetrwa deszcz, śnieg czy jakiekolwiek inne warunki pogodowe w Twoim ogrodzie. 


Akrylowa niecka
- to jedyny słuszny wybór, gdy szukasz wanny swim spa, której nie straszne regularne kąpiele. Akryl to najpopularniejszy, najbardziej wytrzymały materiał używany do formowania niecek do jacuzzi z racji precyzji kształtu, jak można uzyskać. Dzięki temu wnętrze wanny jest wyprofilowane bardzo dokładne, a trwałość materiału daje pewność, że wanna zachowa oryginalny kształt.


Fiber Core BASF
 odpowiedzialne jest za termoizolację wanny. Istnieje wiele różnych rozwiązań, ale ta technologia wyróżnia się na tle innych. ChristiSpa zaczęto tworzyć z myślą o kanadyjskich warunkach pogodowych - niskich temperaturach, wszechobecnym chłodzie i mroźnym wietrze. Fiber Core BASF utrzymuje temperaturę w wannie spa dokładnie tak, jak powinno to działać. Tobie oszczędza czas i pieniądze - ponieważ Twoje jacuzzi zachowuje ciepło, które inne wanny muszą regularnie wytwarzać, aby wyrównać pożądaną temperaturę.


Źródła hydromasażu w jacuzzi do ogrodu ChristiSpa Dimension Swim Spa

Sterownik jacuzzi Balboa Sport oferuje kontrolę nad wszystkimi ustawieniami jacuzzi ChristiSpa. Ten doskonały panel z przyciskami i interesującym designem daje dostęp do ustawień wprost z wanny, aby nie trzeba było przerywać odpoczynku.


Pompa do hydromasażu to wyjątkowo ciche urządzenie, które swoją bezawaryjność zapewnia jakości komponentów i przemyślanej konstrukcji. Ta dwubiegowa pompa ma moc 2KM, co w pełni zaspokaja potrzeby mechaniczne dysz pompujących wodę. Konstrukcja odporna na temperatury z klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IPX5 to niezawodne rozwiązanie do ciągłej pracy w Twoim jacuzzi.


Warianty kolorystyczne minibasenu ChristiSpa Dimension Swim Spa

Do Państwa dyspozycji mamy następujące warianty kolorystyczne ChristiSpa Dimension do wyboru. Modele będą dostępne w okolicy sierpnia.

dimension%20kolory.png


Specyfikacja jacuzzi ogrodowego ChristiSpa Dimension Swim Spa

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 3

 • 9 dysz do masażu wodnego

 • 3 turbiny wodne o mocy 3,75KM każda

 • Dwubiegowa pompa hydromasażu o mocy 2KM

 • Sterowanie Balboa Sport

 • 2 halogeny LED'owe, wielokolorowe

 • 30-punktowe oświetlenie wody

 • Wymiary (cm): 590 x 225 x 150
 • Pojemność wody (litrów): 9200

 • Masa bez wody (kg): 900

 • Zasilanie: 230V

christispa dimension