ChristiSpa Flow Motion Basen Swim Spa wanna z hydromasażem 4-osobowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Christi Spa Flow Motion Basen Swim Spa wanna z hydromasażem 4-osobowy

 • Basen Swim Spa, 4-osobowe centrum relaksu z opcją pływania dla całej rodziny.
 • Mocny strumień wodny zarówno do relaksu jak i treningu.
 • Ozonowanie oraz pokrycie antybakteryjne Microban dla jeszcze lepszego zdrowia.
 • Wzmocniona, ocynkowana konstrukcja i podstawia Insert Protection - wanna gotowa na wyzwania pogodowe w ogrodzie.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Basen z hydromasażem ChristiSpa Flow Motion Swim Spa 4-osobowe

ChristiSpa Flow Motion to duża wanna swim spa z dużymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje razem 4 miejsca, w tym aż dwie leżanki. Basen umożliwia relaks w postaci pływania z wykorzystaniem silnych strumieni wytwarzanych przez 3 dysze wodne River Jets. 3 pompy dwubiegowe o mocy 3KM każda zbają o siłę strumienia do pływania. Część z jacuzzi to masujące natryski różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 63 dysze - które dbają o Twój relaks, różnymi metodami odprężając mięśnie i usuwając napięcie mięśniowe oraz redukując stres. W zestawie 4 zagłówki dla większej wygody siedzenia w jacuzzi.


Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Flow Motion posiada wbudowane cztery głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie swim spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć. LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Czterdziesto-punktowy system oświetlenia lustra wody pozwoli skupić się na wodzie, zamiast na problemach.


Dwubiegowa
mocna pompa o mocy 2KM dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Wbudowany ozonator pilnuje czystości wody, powłoka Microban niszczy zarazki w wannie swim spa. Fiber Core BASF zapewnia silną termoizolację, zapobiegając uciekaniu ciepła.


Wanna z hydromasażem ChristiSpa Flow Motion Swim Spa - rozwiązanie na codzienne problemy

Każdego dnia zbiera się w nas stres, jesteśmy zmęczeni, mięśnie pozostają bez ruchu przez długi okres czasu, a niektóre partie mięśni nie są używane niemal wcale. Wanna swim spa pomaga pozbyć się tej kumulacji uniedogodnień: stresu, zmęczenia, bólu, sztywności, nawet skurczy.


Baseny Swim Spa
ChristiSpa zostały stworzone z myślą właśnie o zmęczonych osobach, szukając sposobów, jak im pomóc. Przede wszystkim możliwość ruchu, który wytwarza w naszym mózgu związki chemiczne odpowiedzialne za przyjemność, satysfakcję i zadowolenie. Pływanie jest wdzięczną sportową aktywnością, którą może uprawiać niemal każdy z racji antygrawitacyjnych właściwości wody. Wszystkie wanny ChristiSpa skupiają się też na leczniczej terapii, redukując zmęczenie fizyczne oraz stres. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Punkty świetlne odwrócą uwagę od świata, abyś mógł zapomnieć o wszystkich problemach choć na chwilę. Kąpiel pomoże łatwiej zasnąćpoprawia krążenie krwi i pomaga zregenerować więcej energii w trakcie odpoczynku.


Jacuzzi ogrodowe ChristiSpa Flow Motion Swim Spa - w pościgu za zdrowiem

Ozonowanie to proces nasycania wody ozonem, dzięki czemu woda jest dezynfekowana, innymi słowy oczyszczona z różnych związków, które pojawiają się w niej w trakcie użytkowania wanny swim spa. W ChristiSpa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w bezkompromisowej kondycji. Urządzenie niszczy niemal 99,9% mikroorganizmów, które mogą znajdować się w wodzie.


Wanny ChristiSpa korzystają z powłoki antybakteryjnej znakomitej amerykańskiej firmy Microban, która zyskała uznanie branży. Powłoka ta wykorzystuje jony srebrna, które wchodząc w kontakt z bakteriami po prostu je unieszkodliwiają. Takie rozwiązanie to jedna z najskuteczniejszych metod walki z bakteriami.


Wanna spa ChristiSpa Flow Motion Swim Spa twarda jak Terminator

Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o całorocznych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe, lecz dodatkowo wmieszano w nią środki, które uniemożliwiają gryzoniom jej uszkodzenie, gdy te zwierzęta szukają ciepłego miejsca, by się ukryć. Dzięki Insert Protection Twoje jacuzzi wytrzyma trudne, ogrodowe warunki przez cały rok.


Stalowa
rama w każdym modelu ChristiSpa jest wykonana ze stali typu 306 i ocynkowana - to specjalna technika antykorozyjna, która od lat skutecznie walczy z rdzą w różnych branżach, w tym samochodowej. Rama zabezpieczona w ten sposób przetrwa deszcz, śnieg czy jakiekolwiek inne warunki pogodowe w Twoim ogrodzie. 


Akrylowa niecka
- to jedyny słuszny wybór, gdy szukasz wanny swim spa, której nie straszne regularne kąpiele. Akryl to najpopularniejszy, najbardziej wytrzymały materiał używany do formowania niecek do jacuzzi z racji precyzji kształtu, jak można uzyskać. Dzięki temu wnętrze wanny jest wyprofilowane bardzo dokładne, a trwałość materiału daje pewność, że wanna zachowa oryginalny kształt.


Fiber Core BASF
 odpowiedzialne jest za termoizolację wanny. Istnieje wiele różnych rozwiązań, ale ta technologia wyróżnia się na tle innych. ChristiSpa zaczęto tworzyć z myślą o kanadyjskich warunkach pogodowych - niskich temperaturach, wszechobecnym chłodzie i mroźnym wietrze. Fiber Core BASF utrzymuje temperaturę w wannie spa dokładnie tak, jak powinno to działać. Tobie oszczędza czas i pieniądze - ponieważ Twoje jacuzzi zachowuje ciepło, które inne wanny muszą regularnie wytwarzać, aby wyrównać pożądaną temperaturę.


Źródła hydromasażu w wannie ChristiSpa Flow Motion Swim Spa

Sterownik jacuzzi Balboa Sport oferuje kontrolę nad wszystkimi ustawieniami jacuzzi ChristiSpa. Ten doskonały panel z przyciskami i interesującym designem daje dostęp do ustawień wprost z wanny, aby nie trzeba było przerywać odpoczynku.


Pompa do hydromasażu to wyjątkowo ciche urządzenie, które swoją bezawaryjność zapewnia jakości komponentów i przemyślanej konstrukcji. Ta dwubiegowa pompa ma moc 2KM, co w pełni zaspokaja potrzeby mechaniczne dysz pompujących wodę. Konstrukcja odporna na temperatury z klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IPX5 to niezawodne rozwiązanie do ciągłej pracy w Twoim jacuzzi.


Warianty kolorystyczne minibasenu z hydromasażem ChristiSpa Flow Motion Swim Spa

Do Państwa dyspozycji mamy następujące warianty kolorystyczne ChristiSpa Flow Motion do wyboru. Modele będą dostępne w okolicy września.

flow motion kolory.png


Specyfikacja jacuzzi zewnętrznego ChristiSpa Flow Motion Swim Spa

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 4

 • Miejsca leżące: 2

 • 63 dysze do masażu wodnego

 • 3 pompy do strumienic wodnych, każda 3KM

 • 3 dysze River Jets do wytwarzania prądów

 • Dwubiegowa pompa 3KM

 • Sterowanie Balboa Sport

 • Bluetooth Audio System - 4 głośniki

 • 2 halogeny LED'owe, wielokolorowe
 • 40-punktowe oświetlenie wody

 • 4 zagłówki

 • Wymiary (cm): 570 x 220 x 130

 • Pojemność wody (litrów): 8500

 • Masa bez wody (kg): 800

 • Zasilanie: 230V

christispa flow motion