ChristiSpa President Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna spa z hydromasażem 8-osobowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Christi Spa President Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna spa z hydromasażem 8-osobowa

 • Ogromna, idealna dla grupy znajomych, 8-osobowa wanna spa z jedną leżanką.
 • Ozonowanie oraz pokrycie antybakteryjne Microban dla jeszcze lepszego zdrowia.
 • Wzmocniona, ocynkowana konstrukcja i podstawia Insert Protection - wanna gotowa na wyzwania pogodowe w ogrodzie.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Jacuzzi ogrodowe ChristiSpa President 8-osobowe

ChristiSpa President to nieduża wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 8 miejsc, w tym jedną leżankę. Odprężające strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 28 dysz - dbają o Twój relaks, na różne sposoby masując mięśnie i usuwając napięcie mięśniowe oraz redukując stres. W zestawie 3 zagłówki dla większej wygody siedzenia w jacuzzi. Wanna posiada Air Stream - silna dmuchawa powietrza wraz z 16 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami.


Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Fanatic posiada wbudowane głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć. LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Szesnasto-punktowy system oświetlenia lustra wody pozwoli skupić się na wodzie, zamiast na problemach. Podświetlane narożniki Ambiente Light LED wskażą wieczorem drogę do jacuzzi i roztoczą klimat wokół Twojej wanny.


Trzy dwubiegowe, mocne pompy 2KM
 dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Wbudowany ozonator pilnuje czystości wody, powłoka Microban niszczy zarazki w wannie. Fiber Core BASF zapewnia silną termoizolację, zapobiegając uciekaniu ciepła.


Wanna spa z hydromasażem ChristiSpa President - rozwiązanie na codzienne problemy

Każdego dnia kumuluje się w nas stres, jesteśmy zmęczeni, mięśnie pozostają bez ruchu przez długi okres czasu, a niektóre partie mięśni nie są wcale używane. Wanna spa pozwala pozbyć się tego wszystkiego: stresu, zmęczenia, bólu, sztywności, nawet skurczy.


Jacuzzi ChristiSpa
zostały zaprojektowane z myślą właśnie o zmęczonych osobach, szukając sposobów, jak im pomóc. Wszystkie wanny ChristiSpa hołdują leczniczej terapii, niwelującej zmęczenie fizyczne oraz stres. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Punkty świetlne odwrócą uwagę od świata, abyś mógł zapomnieć o wszystkich problemach choć na chwilę. Kąpiel pomoże łatwiej zasnąćpoprawia krążenie krwi i pomaga zregenerować więcej energii w trakcie odpoczynku.


W pościgu za zdrowiem z jacuzzi do ogrodu ChristiSpa President

Ozonowanie to proces nasycania wody ozonem, dzięki czemu woda jest dezynfekowana, innymi słowy oczyszczona z różnych związków, które mogą się w niej pojawiać w trakcie użytkowania wanny spa. W ChristiSpa zastosowano ozonator Silence O3 - urządzenie wysokiej jakości, które skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w topowej kondycji. Urządzenie niszczy niemal 99,9% mikroorganizmów, które mogą znajdować się w wodzie.


Wanny ChristiSpa korzystają z powłoki antybakteryjnej znakomitej amerykańskiej firmy Microban, która zyskała uznanie branży. Powłoka ta wykorzystuje jony srebrna, które wchodząc w kontakt z bakteriami po prostu je zabijają. Takie rozwiązanie to jedna z najskuteczniejszych metod walki z bakteriami.


Podstawa wanny spa ChristiSpa President twarda jak Terminator

Podstawa Insert Protection to specjalna podstawa stworzona z myślą o jacuzzi stojących na zewnątrz. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe, lecz dodatkowo wmieszano w nią środki, które uniemożliwiają gryzoniom jej uszkodzenie, gdy te zwierzęta szukają ciepłego miejsca, by się ukryć. Dzięki Insert Protection Twoje jacuzzi wytrzyma trudne, ogrodowe warunki przez cały rok.


Stalowa
rama w każdym modelu ChristiSpa jest wykonana ze stali typu 306 i ocynkowana - to specjalna technika antykorozyjna, która od lat skutecznie walczy z rdzą, zwłaszcza w samochodach. Rama zabezpieczona w ten sposób przetrwa wilgoć, śnieg czy jakiekolwiek inne warunki pogodowe w Twoim ogrodzie. 


Akrylowa niecka
- to jedyny słuszny wybór, gdy szukasz wanny spa, której nie straszne regularne kąpiele. Akryl to najpopularniejszy, najbardziej wytrzymały materiał używany do formowania niecek do jacuzzi z racji precyzji kształtu, jak można uzyskać. Dzięki temu wszystkie elementy są wyprofilowane bardzo dokładne, a trwałość materiału daje pewność, że wanna zachowa oryginalny kształt.


Fiber Core BASF
 odpowiedzialne jest za termoizolację wanny. Istnieje wiele różnych rozwiązań, ale ta technologia wyróżnia się na tle innych. ChristiSpa zaczęto tworzyć z myślą o kanadyjskich warunkach pogodowych - niskich temperaturach, wszechobecnym chłodzie i mroźnym wietrze. Fiber Core BASF utrzymuje temperaturę w wannie spa dokładnie tak, jak powinno to działać. Tobie oszczędza czas i pieniądze - ponieważ Twoje jacuzzi zachowuje ciepło, które inne wanny muszą regularnie wytwarzać, aby wyrównać pożądaną temperaturę.


Źródła hydromasażu w jacuzzi całorocznym ChristiSpa President

Sterownik jacuzzi Balboa Exclusive oferuje kontrolę nad wszystkimi ustawieniami jacuzzi ChristiSpa. Ten doskonały panel z przyciskami i interesującym designem daje dostęp do ustawień wprost z wanny, aby nie trzeba było przerywać odpoczynku.


Pompa do hydromasażu to bardzo ciche urządzenie, które swoją bezawaryjność zapewnia jakości komponentów i przemyślanej konstrukcji. Ta dwubiegowa pompa ma moc 3KM, co w pełni zaspokaja potrzeby mechaniczne dysz pompujących wodę. Konstrukcja odporna na temperatury z klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IPX5 to niezawodne rozwiązanie do ciągłej pracy w Twoim jacuzzi.


Warianty kolorystyczne minibasenu z hydromasażem ChristiSpa President

Do Państwa dyspozycji mamy aktualnie kilka wariantów kolorystycznych ChristiSpa President do wyboru. Modele będą dostępne w okolicy sierpnia.

president kolory.png


Specyfikacja jacuzzi ogrodowego ChristiSpa President

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 8

 • Miejsca leżące: 1

 • 112 dysz do masażu wodnego 

 • 3x dwubiegowa pompa masażu 3KM
 • Sterowanie Balboa Exclusive

 • Bluetooth Audio System - 2 głośniki

 • Air Stream + 16 dysz do masażu powietrzem

 • 16-punktowe oświetlenie wody

 • Podświetlane narożniki Ambiente Light LED

 • 2x fontanna oraz kaskada wodna, z podświetleniem LED

 • 3 zagłówki

 • Wymiary (cm): 279 x 220 x 94

 • Pojemność wody (litrów): 1950

 • Masa bez wody (kg): 500

 • Zasilanie: 230V

christispa president