ChristiSpa Crown Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna spa z hydromasażem 6-osobowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Christi Spa Crown Jacuzzi ogrodowe całoroczne wanna spa z hydromasażem 6-osobowa

 • Duża, wygodna, 6-osobowa wanna spa z zagłówkiem dla każdej osoby.
 • Ozonowanie oraz pokrycie antybakteryjne Microban dla jeszcze lepszego zdrowia.
 • Wzmocniona, ocynkowana konstrukcja i podstawia Insert Protection - wanna gotowa na wyzwania pogodowe w ogrodzie.
0,00 zł (brutto) 0,00 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Jacuzzi ogrodowe ChristiSpa Crown 6-osobowe

ChristiSpa Crown to duża wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 6 miejsc. Masujące natryski różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 32 dysze - dbają o Twój relaks, różnymi sposobami relaksując mięśnie i usuwając napięcie oraz redukując stres. W zestawie 6  zagłówków dla większej wygody wszystkich użytkowników jacuzzi. Wanna posiada Air Stream o mocy 1,5KM- silna dmuchawa powietrza wraz z 16 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami.


Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Crown posiada wbudowane dwa głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć. LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Szesnasto-punktowy system oświetlenia lustra wody pozwoli skupić się na wodzie, zamiast na problemach.


Dwie dwubiegowe
mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Wbudowany ozonator pilnuje czystości wody, powłoka Microban niszczy zarazki w wannie. Fiber Core BASF zapewnia silną termoizolację, zapobiegając uciekaniu ciepła.


Wanna spa z hydromasażem ChristiSpa Crown - rozwiązanie na codzienne problemy

Każdego dnia zbiera się w nas stres, jesteśmy zmęczeni, mięśnie pozostają bez ruchu przez długi okres czasu, a niektóre partie mięśni nie są używane niemal wcale. Wanna spa pomaga pozbyć się tej kumulacji uniedogodnień: stresu, zmęczenia, bólu, sztywności, nawet skurczy.


Wanny ChristiSpa
zostały stworzone z myślą właśnie o zmęczonych osobach, szukając sposobów, jak im pomóc. Wszystkie jacuzzi ChristiSpa skupiają się na leczniczej terapii, redukując zmęczenie fizyczne oraz stres. Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Punkty świetlne odwrócą uwagę od świata, abyś mógł zapomnieć o wszystkich problemach choć na chwilę. Kąpiel pomoże łatwiej zasnąćpoprawia krążenie krwi i pomaga zregenerować więcej energii w trakcie odpoczynku.


Jacuzzi całoroczne ChristiSpa Crown - w pościgu za zdrowiem

Ozonowanie to proces nasycania wody ozonem, dzięki czemu woda jest dezynfekowana, innymi słowy oczyszczona z różnych związków, które pojawiają się w niej w trakcie użytkowania wanny. W ChristiSpa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w bezkompromisowej kondycji. Urządzenie niszczy niemal 99,9% mikroorganizmów, które mogą znajdować się w wodzie.


Wanny ChristiSpa korzystają z powłoki antybakteryjnej znakomitej amerykańskiej firmy Microban, która zyskała uznanie branży. Powłoka ta wykorzystuje jony srebrna, które wchodząc w kontakt z bakteriami po prostu je unieszkodliwiają. Takie rozwiązanie to jedna z najskuteczniejszych metod walki z bakteriami.


Podstawa wanny spa ChristiSpa Crown twarda jak Terminator

Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o całorocznych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe, lecz dodatkowo wmieszano w nią środki, które uniemożliwiają gryzoniom jej uszkodzenie, gdy te zwierzęta szukają ciepłego miejsca, by się ukryć. Dzięki Insert Protection Twoje jacuzzi wytrzyma trudne, ogrodowe warunki przez cały rok.


Stalowa
rama w każdym modelu ChristiSpa jest wykonana ze stali typu 306 i ocynkowana - to specjalna technika antykorozyjna, która od lat skutecznie walczy z rdzą w różnych branżach, w tym samochodowej. Rama zabezpieczona w ten sposób przetrwa wilgoć, śnieg czy jakiekolwiek inne warunki pogodowe w Twoim ogrodzie. 


Akrylowa niecka
- to jedyny słuszny wybór, gdy szukasz wanny spa, której nie straszne regularne kąpiele. Akryl to najpopularniejszy, najbardziej wytrzymały materiał używany do formowania niecek do jacuzzi z racji precyzji kształtu, jak można uzyskać. Dzięki temu wnętrze wanny jest wyprofilowane bardzo dokładne, a trwałość materiału daje pewność, że wanna zachowa oryginalny kształt.


Fiber Core BASF
 odpowiedzialne jest za termoizolację wanny. Istnieje wiele różnych rozwiązań, ale ta technologia wyróżnia się na tle innych. ChristiSpa zaczęto tworzyć z myślą o kanadyjskich warunkach pogodowych - niskich temperaturach, wszechobecnym chłodzie i mroźnym wietrze. Fiber Core BASF utrzymuje temperaturę w wannie spa dokładnie tak, jak powinno to działać. Tobie oszczędza czas i pieniądze - ponieważ Twoje jacuzzi zachowuje ciepło, które inne wanny muszą regularnie wytwarzać, aby wyrównać pożądaną temperaturę.


Źródła hydromasażu jacuzzi do ogrodu ChristiSpa Crown

Sterownik jacuzzi Balboa Exclusive oferuje kontrolę nad wszystkimi ustawieniami jacuzzi ChristiSpa. Ten doskonały panel z przyciskami i interesującym designem daje dostęp do ustawień wprost z wanny, aby nie trzeba było przerywać odpoczynku.


Pompa do hydromasażu to wyjątkowo ciche urządzenie, które swoją bezawaryjność zapewnia jakości komponentów i przemyślanej konstrukcji. Ta dwubiegowa pompa ma moc 2KM, co w pełni zaspokaja potrzeby mechaniczne dysz pompujących wodę. Konstrukcja odporna na temperatury z klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IPX5 to niezawodne rozwiązanie do ciągłej pracy w Twoim jacuzzi. W jacuzzi zamontowane są dwie takie pompy.


Warianty kolorystyczne wanny spa z hydromasażem ChristiSpa Crown

Do Państwa dyspozycji mamy aktualnie kilka wariantów kolorystycznych ChristiSpa Crown do wyboru. Modele będą dostępne w okolicy sierpnia.


Specyfikacja jacuzzi ogrodowego ChristiSpa Crown

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 6

 • 32 dysze do masażu wodnego

 • 2x dwubiegowa pompa 2KM
 • Sterowanie Balboa Exclusive

 • Bluetooth Audio System - 2 głośniki

 • Air Stream 1,5KM + 16 dysz masażu powietrzem

 • 16-punktowe oświetlenie wody

 • 6 zagłówków

 • Wymiary (cm): 245 x 245 x 98

 • Pojemność wody (litrów): 1560

 • Masa bez wody (kg): 450

 • Zasilanie: 230V

christispa crown