Jacuzzi Christi Spa Platinium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jacuzzi Christi Spa Platinium wanna spa z hydromasażem 3-osobowa

Jacuzzi ChristiSpa Platinium to wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym aż dwie leżanki. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 65 dysze. Wanna posiada Air Stream - silna dmuchawa powietrza wraz z 8 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, ChristiSpa Platinium posiada wbudowane głośniki bluetooth. Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących.

39 600,00 zł (brutto) 32 195,12 zł (netto)
Brutto
Kontakt
Potrzebujesz informacji? biuro@sauneo.pl
Dostawa
Sprawdź szczegóły dostawy

Jacuzzi Christi Spa Platinium wanna spa z hydromasażem 3-osobowa

Jacuzzi Christi Spa Platinium to wanna spa z ogromnymi możliwościami. W ręce użytkownika oddaje łącznie 3 miejsca, w tym aż dwie leżanki. Masujące strumienie różnego rodzaju, opracowane przy konsultacji z terapeutami - łącznie 65 dysze - dbają o Twoje odprężenie, na różne sposoby masując zmęczone mięśnie i usuwając napięcie oraz redukując stres. W zestawie 2 zagłówki dla większej wygody siedzenia w jacuzzi.

Wanna posiada Air Stream - silna dmuchawa powietrza wraz z 8 dyszami powietrznymi sprawiają radość masażem powietrznym, czyli bąbelkami. Aby relaks był dokładnie taki, jak Ty chcesz, Christi Spa Platinium posiada wbudowane głośniki bluetooth, dzięki którym spędzisz czas w wannie spa w akompaniamencie ulubionej muzyki, która niewątpliwie pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć.

LED'owy halogen stworzy atmosferę, gdy świat tonie w mroku, pozwalając na wybranie ulubionych barw. Dziesięcio-punktowy system oświetlenia lustra wody pozwoli skupić się na wodzie, zamiast na problemach. Kaskada wodna oraz fontanna, podświetlane LED, odwrócą uwagę od codziennego życia, hipnotyzując użytkownika.

Dwie dwubiegowe, mocne pompy 2KM każda dba o siłę natrysków. Sterowanie Balboa to jeden z liderów urządzeń sterujących - panel daje wygodny dostęp do wszystkich ustawień. Wbudowany ozonator pilnuje czystości wody, powłoka Microban niszczy zarazki w wannie. Fiber Core BASF zapewnia silną termoizolację, zapobiegając uciekaniu ciepła.

Minibasen z hydromasażem ChristiSpa Platinium to rozwiązanie na codzienne problemy

Każdego dnia kumuluje się w nas stres, jesteśmy zmęczeni, mięśnie pozostają bez ruchu przez długi okres czasu, a niektóre partie mięśni nie są używane niemal wcale. Wanna spa pozwala pozbyć się tej kumulacji uniedogodnień: stresu, zmęczenia, bólu, sztywności, nawet skurczy. Wanny ChristiSpa zostały stworzone z myślą właśnie o zmęczonych osobach, szukając sposobów, jak im pomóc. Wszystkie jacuzzi ChristiSpa skupiają się na leczniczej terapii, redukując zmęczenie fizyczne oraz stres.

Kształt niecki wyprofilowano tak, abyś mógł wygodnie się rozsiąść. Punkty świetlne odwrócą uwagę od świata, abyś mógł zapomnieć o wszystkich problemach choć na chwilę. Kąpiel pomoże łatwiej zasnąć, poprawia krążenie krwi i pomaga zregenerować więcej energii w trakcie odpoczynku.

Wanna spa ogrodowa - w pościgu za zdrowiem

Ozonowanie to proces napełniania wody ozonem, dzięki czemu woda jest dezynfekowana, innymi słowy oczyszczona z różnych związków, które pojawiają się w niej w trakcie użytkowania wanny. W Christi Spa zastosowano ozonator Silence O3 - produkt wysokiej jakości, który skutecznie nasyca wodę ozonem i utrzymuje ją w doskonałej kondycji. Urządzenie niszczy niemal 99,9% mikroorganizmów, które mogą znajdować się w wodzie.

Wanny Christi Spa korzystają z powłoki antybakteryjnej znakomitej amerykańskiej firmy Microban, która zyskała uznanie branży. Powłoka ta wykorzystuje jony srebrna, które wchodząc w kontakt z bakteriami po prostu je unieszkodliwiają. Takie rozwiązanie to jedna z najskuteczniejszych metod walki z bakteriami.

Podstawa jacuzzi Christi Spa Platinium twarda jak Terminator

Podstawa Insert Protection to mocna podstawa stworzona z myślą o ogrodowych jacuzzi. Wykonana została z wytrzymałego materiału, który wytrzyma warunki pogodowe, lecz dodatkowo wmieszano w nią środki, które uniemożliwiają gryzoniom jej uszkodzenie, gdy te zwierzęta szukają ciepłego miejsca, by się ukryć. Dzięki Insert Protection Twoje jacuzzi wytrzyma trudne, ogrodowe warunki przez cały rok.

Stalowa rama w każdym modelu Christi Spa jest wykonana ze stali typu 306 i ocynkowana - to specjalna technika antykorozyjna, która od lat skutecznie walczy z rdzą w różnych branżach metalurgicznych. Rama zabezpieczona w ten sposób przetrwa wilgoć, śnieg czy jakiekolwiek inne warunki pogodowe w Twoim ogrodzie.

Akrylowa niecka - to jedyny słuszny wybór, gdy szukasz wanny spa, której nie straszne regularne kąpiele. Akryl to najpopularniejszy, najbardziej wytrzymały materiał używany do formowania niecek do jacuzzi z racji precyzji kształtu, jak można uzyskać. Dzięki temu wnętrze wanny jest wyprofilowane bardzo dokładne, a trwałość materiału daje pewność, że wanna zachowa oryginalny kształt.

Fiber Core BASF odpowiedzialne jest za termoizolację wanny. Istnieje wiele różnych rozwiązań, ale ta technologia wyróżnia się na tle innych. Christi Spa zaczęto tworzyć z myślą o kanadyjskich warunkach pogodowych - niskich temperaturach, wszechobecnym chłodzie i mroźnym wietrze. Fiber Core BASF utrzymuje temperaturę w wannie spa dokładnie tak, jak powinno to działać. Tobie oszczędza czas i pieniądze - ponieważ Twoje jacuzzi zachowuje ciepło, które inne wanny muszą regularnie wytwarzać, aby wyrównać pożądaną temperaturę.

Źródła hydromasażu w jacuzzi całorocznym Christi Spa Platinium

Sterownik jacuzzi Balboa Exclusive oferuje kontrolę nad wszystkimi ustawieniami jacuzzi Christi Spa. Ten doskonały panel z przyciskami i interesującym designem daje dostęp do ustawień wprost z wanny, aby nie trzeba było przerywać odpoczynku.

Pompa do hydromasażu to wyjątkowo ciche urządzenie, które swoją bezawaryjność zapewnia jakości komponentów i przemyślanej konstrukcji. Ta dwubiegowa pompa ma moc 2KM, co w pełni zaspokaja potrzeby mechaniczne dysz pompujących wodę. Konstrukcja odporna na temperatury z klasą izolacji F oraz stopniem ochrony IPX5 to niezawodne rozwiązanie do ciągłej pracy w Twoim jacuzzi.

Warianty kolorystyczne wanny spa z hydromasażem Christi Spa Platinium

Do Państwa dyspozycji mamy kilka wariantów kolorystycznych Christi Spa Platinium do wyboru. Warianty można zobaczyć na jednym ze zdjęć w galerii.

Specyfikacja:

 • Liczba miejsc (osoby dorosłe): 3
 • Miejsca leżące: 2
 • 65 dysz do masażu wodnego
 • 2x dwubiegowa pompa 2KM
 • Sterowanie Balboa Exclusive
 • Bluetooth Audio System - 2 głośniki
 • Dmuchawa Air Stream 1KM + 8 dysz do masażu powietrzem
 • 10-punktowe oświetlenie wody
 • Fontanna oraz kaskada wodna z podświetleniem LED
 • Podświetlane narożniki Ambiente Light LED
 • 2 zagłówki
 • Wymiary (cm): 220 x 156 x 78
 • Pojemność wody (litrów): 800
 • Masa bez wody (kg): 300
 • Zasilanie: 400V
Platinium